Vývoj aplikací na zakázku

Jsou Vaše potřeby na IT řešení velmi specifické?

Není možné je uspokojit prostřednictvím již hotových softwarových aplikací?

Potřebujete doplnit Vaše stávající řešení o nové vlastnosti?

Potřebujete zvýšit efektivitu firemních procesů?

V takovém případě Vám můžeme nabídnout vytvoření softwarové aplikace na míru.

Umíme Vám pomoci se specifikací zadání, s analytickým popisem byznys problému i s finální realizací. V případě složitějších projektů Vám dokážeme rozdělit celý projekt tak, aby pro Vás v každé etapě přinášel maximální efekt.

Během vývoje Vám prezentujeme každou součást řešení, což Vám poskytuje možnost vidět již v průběhu projektu, jak bude cílový systém skutečně vypadat. Máte tak možnost, v případě potřeby, své požadavky modifikovat.

Základními prvky našich řešení jsou technologie předních světových výrobců. Primárně se zaměřujeme na dodávky aplikací na platformách Java a .NET.

Jsme certifikovaným partnerem společností Microsoft, Oracle, ADOBE a HP. Díky naší technologické nezávislosti jsme schopni vyjít vstříc Vašemu stávajícímu prostředí a dosahovat tak optimální návratnosti investice.

Děkujeme za Váš zájem o zakázkový vývoj software. Prosíme, zanechte nám vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře. V nejbližší možné době se Vám bude věnovat pan Vlastimil Matějka, jednatel společnosti.