Datové sklady a datová tržiště

O úspěchu firem rozhoduje ve stále větší míře schopnost disponovat spolehlivými a aktuálními informacemi a na jejich základě činit správná rozhodnutí.

Dosáhnout této schopnosti je v oblasti IT úkolem systémů typu Business Intelligence.

Donedávna takovéto nástroje využívaly především velké firmy, dnes jsou však již dostupné prakticky jakékoli společnosti.

Naší vizí je umožnit středním a malým společnostem využívat nástrojů BI bez nutnosti platit vysoké poplatky za BI technologie. Součástí této vize je dodávka vysoce sofistikovaného jádra BI umožňujícího řídit proces zpracování dat ve Vašem datovém skladu. Toto jádro je postaveno na technologii, kterou jsme implementovali na ČSÚ v rámci projektu výpočtů HDP v centrální zpracovatelské databázi.

Jsme přesvědčeni, že jednoznačně největším přínosem pro rozhodování byznys uživatelů je inovativní přístup k reportingu postavený na rychlosti zavedení, jednoduchosti ovládání a přijatelných pořizovacích nákladech.

Řešení reportingu stavíme na nástroji MS-Excel společnosti Microsoft ve spojení s námi vyvinutým nástrojem umožňujícím uživateli intuitivně vytvářet datové objekty analýz.

Děkujeme za Váš zájem o Datawarehouse a BI systémy. Prosíme, zanechte nám vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře. V nejbližší možné době se Vám bude věnovat pan Petr Gregor, solution architect.
Mohlo by Vás zajímat: