Demografický systém

Vážíme si toho, že jsme mohli ve spolupráci se společností Hewlett Packard implementovat nový registr Demografických informací.

Obzvláště si ceníme toho, že jsme byli vybráni na základě našich dlouholetých zkušeností v oblasti statistických informačních systémů.

Pro Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR jsme vytvořili demografický registr poskytující ostatním zdravotnickým registrům nezbytná data o narozených, zemřelých, o obyvatelstvu a změnách v jeho demografické skladbě.

S využitím BI nástrojů postavených na technologii společností Microsoft systém umožňuje vytváření publikačních výstupů ve formě Demografické ročenky.

Při implementaci projektu jsme mohli zúročit detailní znalosti problematiky statistických systémů. Spolu s velmi kvalitním technologickým návrhem jsme pro pracovníky ÚZIS vytvořili efektivní nástroj pro poskytování spolehlivých dat o vývoji populace v ČR.

Odborníci z ÚZIS kladně hodnotí zejména hladkou integraci aplikace do stávajících systémů, plné přizpůsobení technologickým standardům i bezproblémovou migraci existujících dat.

Důvěra, která byla v naši společnost vložena, je plně v souladu s naší vizí poskytování nadstandardních služeb našim zákazníkům.

Děkujeme za Váš zájem o Integrační systémy. Prosíme, zanechte nám vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře. V nejbližší možné době se Vám bude věnovat pan Josef Hovad, hlavní analytik.